Çit Tel Örgü, Jiletli Tel, Elektronik Çit Gibi Çevre Güvenlik Sistemleri

Bulunduğunuz ortamların, bahçelerin, villaların bazen, farklı güvenlik önlemleri ile korunmasını isteyebilirsiniz. Çevre güvenlik sistemlerinde geçmişten günümüze kadar gelen en önemli ekipman çitlerdir. Bu çitler, çeşitli teller yardımıyla yapılmaktadır ve bu çitlerin ilk yapılma amacı, hapishanede kalan kişilerin duvarlara tırmanıp kaçmasını önlemektir. Bu çitlerin bazılarının elektrikli olduğu bile bilinmektedir. Günümüzde ise bu çitlerin kullanım alanları oldukça geniştir. İstanbul Kamera sistemleri, bulunduğunuz çevrenin güvenliğini sağlamak amacıyla, ihtiyaçlarınıza uygun olan pek çok çit çeşidine sahiptir ve bunların monte edilmesi hizmetini sunmaktadır.

Çitlerin kullanım alanları;

Hava alanları, limanlar, hapishaneler, sulama tesisleri, barajlar, endüstriyel tesisler, tatil köyleri, otoyollar, villalar, askeri bölgeler, fabrikalar, bahçeler, tüm inşaat işleri gibi alanlarda kullanılan çitlerin, bu alanlar için üretilen pek çok çeşidi bulunmaktadır. En çok kullanılan çeşitleri ise şöyledir;

Örgü çit; geçmişten günümüze kadar aktarılan en eksi çit yöntemidir ve istediğiniz ortama göre farklı yükseklikte ve aralıklarda üretilebilmektedir. Beton ve direk üzerine uygulanır.

Jiletli tel; İstenilen alana göre farklı çeşitleri bulunan bu teller, yüksek güvenlik önlemleri gerektiren yerler için kullanılmaktadır.

Elektronik çit; bu çitler çok yüksek güvenlik isteyen yerler için kullanılan ve elektrik bulunan çitlerdir. Genellikle fabrika, hapishane ve büyük çiftliklerde kullanılmaktadır.

Siz de güvenliğiniz için çeşitli çitlerden kullanmayı düşünüyorsanız, hemen İstanbul Alarm Kamera Sistemleri ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.