Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri can ve mal güvenliğini koruma altına almak için çözüm yaratmaktadır. Hırsızlığa karşı çözüm yaratan alarm sistemleri aynı zamanda yangın, gaz kaçağı ve acil sağlık durumlarında kriz yönetimi için özel çözümlerde sunmaktadır. Montajları ve kurulumu teknik ekipler tarafından gerçekleştirilen İstanbul alarm sistemleri ile ilgili bilgilerden; nasıl çalışacağı ve hangi durumlarda ne yapılması gerektiği de teknik ekip tarafından anlatılmaktadır.

Yangın ve Gaz Alarmı

İstanbul alarm sistemleri üzerindeki detektör sayesinde dumanı tespit ettiğinde ev ya da iş sahibi aranmaktadır. Ev ya da iş yeri sahibi onay verir vermez olay yerine itfaiye yönlendirilir. Duman detektörü olmayan alarm sistemleri için ise üzerlerinde bulunan buton kullanılarak onayla beraber yine olay yerine itfaiye gönderilir.

Hırsız Alarmı

Evinizi hırsızlara ve zara verme kastı bulunanlara karşı koruyan ev alarm sistemi kuruluyken hareket detektörü ve manyetik kontaktan şüpheli bir algılama gerçekleştiği zaman derhal ‘soygun’ alarmı oluşturulmaktadır. Bu durumda derhal abone /ev sahibi aranır ve alarmın sebebi ile müdahale istenip istenmediği sorulur, onay halinde olay yerine emniyet ekipleri yönlendirilir.

Panik Alarmı

Ev alarm sistemlerinden panik alarmı ev içinde her hangi bir tehlike ya da panik hallerinde basılan bir butonu temsil etmektedir. Bu sistem 24 saat devrede kalır. Sistemi devre dışı bıraktığınız halde de aktif hale gelebilen panik butonu abone talebine göre sesli ya da sessiz özelliklerde montaj edilmektedir.