Bekçi ve Güvenlik Elemanı Takip Sistemleri

Büyük bir iş yerine sahipseniz, güvenlik elemanlarınızı da takip etmeniz gerekir. Ancak bunu manuel olarak yapamayacağınız için özel bir sisteme ihtiyacınız vardır. Bu notada dereye giren İstanbul Kamera Sistemleri, bekçi ve güvenlik elemanı takip sistemleri sunmaktadır. Bu sistemler ile bekçilerin yada güvenlik elemanlarının bütün gün yada bütün gece ne yaptıklarını kontrol edebilir, görevlerini yerine getirip getirmediğini izleyebilirsiniz.

Bekçi ve güvenlik elemanı takip sistemleri için özel ekipmanlar kullanılması gerekir. Örneğin güvenlik elemanlarının hangi saatler altında görevde olduğu ve hangi alanları kontrol ettiği, görev sırasında vaka yaşanıp yaşanmadığı gibi olayların takip edilmesi için gerekli olan özel cihazlar bulunur. Bu cihazların içindeki veriler, ilgili kişinin bilgisayarına aktarılır ve gerekli kontroller yapılır. bu işlemlerin yapılabilmesi için özel olarak üretilmiş olan ekipman ve yazılımlara ihtiyacınız bulunur.

İstanbul alarm kamera sistemleri, bekçi ve güvenlik elemanı takip sistemleri için alanında uzman olan bir ekip gönderir ve gerekli montajların yapılmasını sağlar. Özel yazılımları da bilgisayarlarınız yükleyerek, ekip işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Firmamız aynı zamanda satış sonrası desteğe de önem vermektedir. Bu nedenle cihazlarınızda oluşabilecek herhangi bir sorun anında, hemen müdahale edebilmektedir. Siz de bütün bu avantajlardan yararlanabilmek için firmamızdan destek isteyebilirsiniz.