Araç Tanıma Hızlı Geçiş Sistemleri

Araç tanıma ve hızlı geçiş sistemleri, otoyollar için kurulmuş olan ve belirli otoyollardan para alınmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde araç kuyrukları oluşmadan, köprü ve otoyollardan araçların, hızlı bir şekilde geçmesi sağlanır. Bu sistemlerin kurulmasının ardından araç plakalarında özel olarak alınan kartlar ile geçiş yapılması sağlanır. Be geçişler sırasında kartta belirli bir ücret alınır. Hem otomatik geçiş hem de hızlı geçiş sistemleri ile araçlar, gidecekleri yere vakit kaybetmeden ulaşabilirler. Bu sistemlerle ilgili en iyi desteği alabileceğiniz İstanbul Kamera Sistemleri, son teknoloji ile geliştirilmiş olan araç tanıma sistemleri ile göz doldurmaktadır.

Araç tanıma ve hızlı geçiş sistemleri, alanında uzman olan kişiler tarafından, ihtiyaç duyulan yerlere monte edilir ve sorunsuz olarak çalışması sağlanır. Bu sistemler elektronik olduğu için zaman zaman arıza verebilir. Bu gibi durumlarda İstanbul alarm Kamera sistemleri, hemen doruna müdahale ederek, gerektiği şekilde çalışmasını sağlar.

Araç tanıma ve hızlı geçiş sistemlerinin kullanıldığı alanlar;

Bu sistemler sadece otoyol ve köprülerde değil, fabrikalar ve sanayi tesislerinde, üniversitelerde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, depolarda, otoyol kontrol noktalarında, sitelerde, nizamiyelerde, sınır kapılarında, otogar ve terminallerde, araç geçişlerinin kontrollü olarak yapıldığı bölgelerde, otellerde ve havaalanlarında da kullanılabilmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz araç tanıma ve hızlı geçiş sistemleri hakkında bilgi almak ve bu sistemleri en kaliteli şekilde temin edebilmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.